Formy płatności

Cześć Poszukiwaczko, wiemy, że lubisz mieć wybór, dlatego za swoje zamówienie w MASZMO secondhand online możesz zapłacić na kilka sposobów. Zobacz nasze propozycje płatności.

Przelew na konto bankowe

Tę formę płatności wybierz, jeżeli preferujesz samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas mailem potwierdzenie zamówienia wraz z numerem rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty. Po jej zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym Twoje zamówienie zyskuje status "opłaconego", a my spakujemy je starannie i wyślemy zgodnie z wybraną przez Ciebie formą dostawy.

Przelew online 

Wolisz płatność elektroniczną? Wybierz przelew online. Bezpieczne płatności elektroniczne obsługiwane są przez system Blue Media. Po wybraniu tej metody zostaniesz przekierowany na stronę logowania do Twojej bankowości elektronicznej. Postępuj zgodnie z instrukcją.

Blik

To wygodna i szybka forma płatności mobilnych, której dokonasz za pośrednictwem smartfona. Bez konieczności logowania do systemu bankowego. Wystarczy wygenerowany w aplikacji bankowej KOD BLIK wpisać podczas realizacji płatności i zatwierdzić PINem.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl